RSS
sobota, 08 czerwca 2013

Witajcie na blogu poświęconym bohaterce nowego serialu dla młodzieży z Disney Channel - Violetcie. Główna bohaterka jest typową nastolatką która jednak wyróżnia się wśród swoich rówieśniczek nieziemskim głosem oraz talentem do śpiewania. Na razie o tym nie wie, jednak swoje umiejętności wokalne odziedziczyła po swojej mamie, która również była znaną i cenioną piosenkarką. Gdy Violetta była jeszcze małą dziewczynką jej mama zginęła w wypadku samochodowym.

Po tych wydarzeniach jej ojciec, odnoszący spore sukcesy biznesmen zabiera swoje córki z rodzinnego miasta i przeprowadza się wraz z nimi do Madrytu. Ojciec jest surowy ale także bardzo opiekuńczy. Tai przed Violettą prawdę o jej matce i nie chce, aby również ona podążyła jej śladami i zajęła się muzyką, choć pozwala jej pobierać lekcje gry na pianinie. Cała sytuacja ulega zmianie gdy po kilku latach przeprowadzają się ponownie do Buenos Aires. Dziewczyna rozpoczyna naukę w znanej i cenionej szkole muzycznej i zawiera nowe znajomości.

Jeśli jesteście fankami jej przygód to koniecznie zagrajcie w gry Violetty, wśród których znajdziecie między innymi ubieranki, puzzle, gry pamięciowe i nie tylko! Wszystkie gry znajdziecie na gry-dladziewczyn.org w kategorii gry Violetta.