Gry Violetta

Wpisy

 • sobota, 08 czerwca 2013
  • Gry Violetta

   Witajcie na blogu poświęconym bohaterce nowego serialu dla młodzieży z Disney Channel - Violetcie. Główna bohaterka jest typową nastolatką która jednak wyróżnia się wśród swoich rówieśniczek nieziemskim głosem oraz talentem do śpiewania. Na razie o tym nie wie, jednak swoje umiejętności wokalne odziedziczyła po swojej mamie, która również była znaną i cenioną piosenkarką. Gdy Violetta była jeszcze małą dziewczynką jej mama zginęła w wypadku samochodowym.

   Po tych wydarzeniach jej ojciec, odnoszący spore sukcesy biznesmen zabiera swoje córki z rodzinnego miasta i przeprowadza się wraz z nimi do Madrytu. Ojciec jest surowy ale także bardzo opiekuńczy. Tai przed Violettą prawdę o jej matce i nie chce, aby również ona podążyła jej śladami i zajęła się muzyką, choć pozwala jej pobierać lekcje gry na pianinie. Cała sytuacja ulega zmianie gdy po kilku latach przeprowadzają się ponownie do Buenos Aires. Dziewczyna rozpoczyna naukę w znanej i cenionej szkole muzycznej i zawiera nowe znajomości.

   Jeśli jesteście fankami jej przygód to koniecznie zagrajcie w gry Violetty, wśród których znajdziecie między innymi ubieranki, puzzle, gry pamięciowe i nie tylko!

   Więcej gier znajdziecie na Gry-dladziewczyn.org

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Gry Violetta”
   Tagi:
   Autor(ka):
   romek512
   Czas publikacji:
   sobota, 08 czerwca 2013 15:36

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa