Gry Violetta

Wpis

sobota, 08 czerwca 2013

Gry Violetta

Witajcie na blogu poświęconym bohaterce nowego serialu dla młodzieży z Disney Channel - Violetcie. Główna bohaterka jest typową nastolatką która jednak wyróżnia się wśród swoich rówieśniczek nieziemskim głosem oraz talentem do śpiewania. Na razie o tym nie wie, jednak swoje umiejętności wokalne odziedziczyła po swojej mamie, która również była znaną i cenioną piosenkarką. Gdy Violetta była jeszcze małą dziewczynką jej mama zginęła w wypadku samochodowym.

Po tych wydarzeniach jej ojciec, odnoszący spore sukcesy biznesmen zabiera swoje córki z rodzinnego miasta i przeprowadza się wraz z nimi do Madrytu. Ojciec jest surowy ale także bardzo opiekuńczy. Tai przed Violettą prawdę o jej matce i nie chce, aby również ona podążyła jej śladami i zajęła się muzyką, choć pozwala jej pobierać lekcje gry na pianinie. Cała sytuacja ulega zmianie gdy po kilku latach przeprowadzają się ponownie do Buenos Aires. Dziewczyna rozpoczyna naukę w znanej i cenionej szkole muzycznej i zawiera nowe znajomości.

Jeśli jesteście fankami jej przygód to koniecznie zagrajcie w gry Violetty, wśród których znajdziecie między innymi ubieranki, puzzle, gry pamięciowe i nie tylko!

Więcej gier znajdziecie na Gry-dladziewczyn.org

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
romek512
Czas publikacji:
sobota, 08 czerwca 2013 15:36

Komentarze

Dodaj komentarz

  • pikaczmalutki napisał(a) komentarz datowany na 2013/12/02 15:30:49:

    Kurczę, i tyle? Szkoda, że nie piszesz dalej, zapowiadało się ciekawie. Dużo lepiej niż wizyta u lekarza (ginekolog onkolog wrocław)

Dodaj komentarz

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa